Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershednetje Antaret Online

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EN[d]RY
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Location : Greece
Meryra Jetes : Pall Ariu Jet Qefliu
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Pershednetje Antaret Online   Mon Jun 09, 2008 12:31 pm

Nje Pershndetje Per Te Gjithe Antaret Qe Jane Online Me Mua Jozefin Dhe Aventura_BLu rrespekte per ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Olsi-xXx
Fillestar/e
Fillestar/e


Male
Numri i postimeve : 18
Location : Albania
Meryra Jetes : Gazetar
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershednetje Antaret Online   Sun Jun 15, 2008 7:45 pm

Pershendes EN[d]RY Beratesi-Mizerje Rrespekte Cuna Jeni Njisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://wWw.Rinia-Shqipetare.Tk
 
Pershednetje Antaret Online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Me Pran NJeri-Tjetrit :: Pershendetje & Urime-
Kėrce tek: