Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Para aparatit Juli nevriku dhe Genti Xhentili

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Jozefin
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 8
Location : Albania
Meryra Jetes : Lene mos e pyt
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Para aparatit Juli nevriku dhe Genti Xhentili   Sat Jun 07, 2008 1:13 pm

Para aparatit Juli nevriku dhe Genti Xhentili

Shumė tė ndryshme janė reagimet e dy prej “Shblsh”-ave kur pikasin praninė e njė paparaci, teksa janė duke bėrė njė dialog mjaft konstruktiv me policėt. Julian Deda ėshtė tepėr i prerė, njė “Mjaft mė!”, e bėrtitur drejt fotografit, shpreh gjithė ē’ka menduar ai nė atė moment (mua mė digjet mjekra, kurse kėta kėrkojnė tė ndezin cigaren!). Kurse Gentian Zeneli ėshtė krejt e kundėrta: sapo shef fotografin, ngre dy gishtat lart (po sikur tė shpėrvesh atė buzėqeshjen alla-Zenun, do bėj mė tepėr fansa!?).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://master.forumotion.com
EN[d]RY
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Location : Greece
Meryra Jetes : Pall Ariu Jet Qefliu
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Re: Para aparatit Juli nevriku dhe Genti Xhentili   Sun Jun 08, 2008 9:15 am

Ndryshe Dalini perpra ne televizion dhe ndryshe ne jeten e perditshme shum e cudtshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Para aparatit Juli nevriku dhe Genti Xhentili
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Me Pran NJeri-Tjetrit :: INFORMACIONE nga me te ndryshmet-
Kėrce tek: