Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A jeni te kenaqur me pamjen e jashtme?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EN[d]RY
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Location : Greece
Meryra Jetes : Pall Ariu Jet Qefliu
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: A jeni te kenaqur me pamjen e jashtme?   Sat Jun 07, 2008 12:19 pm

un jam e kenaqur me pamjen e jashtme shum
se jom si shpirt, lol
por me shummmmmm jom e kenaqur me pamjen e brendshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
nina_zemer_crazy
Fillestar/e
Fillestar/e


Female
Numri i postimeve : 1
Location : napoli
Meryra Jetes : studente
Registration date : 07/01/2009

MesazhTitulli: Re: A jeni te kenaqur me pamjen e jashtme?   Wed Jan 07, 2009 5:55 pm

un jam e kenaqur me pamjen e jashtme ma m shum esthe important pamjen e brendshme Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A jeni te kenaqur me pamjen e jashtme?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Diskutime Te Ndryshme :: Moda, Bukuria dhe Estetika-
Kėrce tek: