Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A Mendoni Se Kosova Mbijeton Pa Shqiperin?

Shko poshtė 

A Mendoni Se Kosova Mbijeton Pa Shqiperin?
 Po
 Jo
 Ndoshta
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Alb-Hack
Mordenator/e
Mordenator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 43
Age : 33
Location : Greqi
Meryra Jetes : Verdall Neper Jete
Registration date : 13/02/2008

MesazhTitulli: A Mendoni Se Kosova Mbijeton Pa Shqiperin?   Sat Jun 07, 2008 12:05 pm

Ju Si Mendoni Duke Par Se Nga Rrethohet Kosova(dmth Nga Cilat Shtete).duke Par Qe Ska Dalje Ne Det Ju Si Mendoni Do Mbijetonin Kosovaret Pa Ndihmen E Shqiptareve,pa Rruget Tona,pa Portet Tona?po E Hap Kete Tem Sepse Disa Kstraveca Thon Qe Kosova Do Hyj Para Shqiperis Ne Be Dhe Do Perparoj Me Shum Se Ne.
Mendimi Im Esht Jo Po I Juaji???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.mIRC-Team.Tk
EN[d]RY
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Location : Greece
Meryra Jetes : Pall Ariu Jet Qefliu
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Re: A Mendoni Se Kosova Mbijeton Pa Shqiperin?   Sat Jun 07, 2008 12:17 pm

ka shume vende qe nuk kan det dhe mbijetojn dhe jane shume me t eperparuar se ne
keshtu qe edhe kosova mund te mbijetoj
pastaj per te cilat rruge e ke fjalen qe shqiperia si shtet nuk ka asnje hekurudhe nderkombetare apo nje linje energjitike
pastaj kosova e ka ne dor se sa do na perfill pasi te fitoj pavarsine
se ne jemi mesuar te jem pa te keshtu qe nuk na ben pershtypje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A Mendoni Se Kosova Mbijeton Pa Shqiperin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Me Pran NJeri-Tjetrit :: Sondazhe-
Kėrce tek: