Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "Seks me pagese", tashmė pėrmes internetit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EN[d]RY
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Location : Greece
Meryra Jetes : Pall Ariu Jet Qefliu
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: "Seks me pagese", tashmė pėrmes internetit   Sat Jun 07, 2008 11:45 am

"Seks me pagesė". Njė togfjalėsh qė mė parė nuk shihej nėpėr faqe interneti normal, apo nėpėr forume ku rrinė dhe meshkuj e femra shqiptarė. Tashmė, parulla duket se nuk ėshtė mė tabu. Vajza tė ndryshme nga Tirana kanė zgjedhur njė rrugė tė re pėr tė prostituuar, pa dalė nė trotuare apo ndonjė rrėzė pallati, pa i parė askush (pėrveē fotove nė internet). Madje, rrugė e sigurt edhe pėr tė mos u ndaluar nga policia. Vajzat bisedojnė me njerėz, bėjnė pazare, madje lėnė edhe vendet e takimit. Mjafton tė shkosh me paratė nė xhep. Madje, ato tė krijojnė edhe luksin qė t'i shikosh pėrpara se tė vendosėsh nėse do shkosh tė paguash pėr seks apo jo. Megjithėse nė internet nuk janė fotot e tyre tė vėrteta, prostitutat e epokės sė internetit i krijojnė mundėsinė kujtdo qė t'i shikojė. Nėpėrmjet njė webcam-i (kamera interneti), ato tė shfaqen monitorin e kompjuterit. Madje, zhvishen edhe nudo, preken e bėjnė gjeste tė tjera erotike, pėr tė bindur atė qė ėshtė nė anėn tjetėr, se ia vlen tė paguash.

Prosti "Online"
Gazeta ka investiguar pėr disa kohė dhe ka zbuluar se si funksionon prostituimi "on-line". Nė fakt ėshtė fare e thjeshtė, mjafton tė futesh nė disa faqe interneti forumesh, ku janė tė regjistruar qindra djem e vajza shqiptarė. Dhe lehtė vihet re njė emėr i gjatė, i shkruar nė vend tė nichnames tė vėrtetė apo ndonjė pseudonimi tė pėrdoruesit. "Seks me pagesė", ėshtė emri i njė vajze 22 vjeēe nga Tirana. Njė tjetėr, 19 vjeēe (tė paktėn kjo ėshtė mosha qė kanė shkruar), poshtė emrit ka vendosur sloganin "Pallohem me lekė, ēmimi ėshtė i shtrenjtė, e kam prej floriri".
Kushdo qė u shkruan, vajzat pėrgjigjen menjėherė. Sidomos kur kėrkon tė bėsh pazar me to. Tė konsiderojnė budalla, nėse iu flet me edukatė, apo temės sė seksit me para i bie "si nga Kina". "Po, pėr 100 euro nė orė, mund tė bėsh seks me mua". Pėrgjigja ėshtė e menjėhershme dhe nga biseda vazhdon normalisht pėr tė gjitha detajet e tjera tė mundshme. Madje, vajzat tė japin pa problem edhe adresėn e MSN-sė. Nė rastin e 22-vjeēares me emrin e "artit", "Seks me pagesė", biseda pėr ta "peshkuar" ishte mė me detaje. Pas futjes nė MSN, ajo na lejoi edhe ta shikonim nė kamera. Duke biseduar pėr pazarin dhe duke e parė nė webcam, njė dorė i afrohet dhe i vendos njė pjatė e ajo fillon tė hajė diēka. "Ishte mami, mė solli diēka pėr tė ngrėnė dhe iku", - thotė vajza, e cila preferon t'i thėrrasin Bianka, megjithėse pohon se ky nuk ėshtė emri i vėrtetė i saj. Pas pak minutash, ajo ngrihet, mbyll derėn me ēelės dhe fillon tė zhvishet. Nė formėn e njė striptize, ajo heq tė gjitha rrobat dhe pėr pak sekonda, ėshtė nudo para kameras. "Mė pe? Kjo jam unė", - shkruan ajo nė MSN, ndėrsa sa i kthen pėrgjigje, vajza prek gjinjtė.
Bianka nuk lejon t'i devijosh nga tema. Madje, as tė tentosh t'i ulesh ēmimin. "100 euro pėr njė orė nėse do dhe bėj ēfarė tė duash ti. Mė pak nuk bėhet fjalė. Jam pėr punė kėto dhe jo pėr qejf. Nėse do, nė rregull, nėse nuk do, po iki", thotė vajza 22-vjeēare, e cila pohon, se zbritje nė ēmim, deri nė 60 euro pėr orė, mund tė ketė vetėm pėr ata qė bėhen klientė tė rregullt ose i sigurojnė asaj tė tjerė "blerės". E reja qė ofron seks me pagesė, ėshtė e gatshme tė lėrė edhe vendin e takimit.

Siguria
E re nė profesion, vajza thotė se nuk mund tė ketė probleme me policinė. "S'kam pse tė kem frikė. Askush nuk mė njeh dhe askush nuk e di qė unė e bėj kėtė punė. Klientėt i gjej nė internet dhe bisedėn nuk mund ta pėrgjojė njeri. Nėse ata bien dakord, lėmė vendin e takimit dhe mė pas shkojmė nė hotel. Kaq ėshtė", tregon vajza. Policia duket se nuk ka asnjė gjurmė tė kėsaj mėnyre prostituimi, apo tė vajzave qė e bėjnė kėtė punė. Uniformat blu "gjuajnė" zonat tashmė tė njohura nė kryeqytet, apo nė rrethe tė tjera, ku dihet qė prostitutat dalin nė rrugė, nė lulishte apo trotuare, ndėrkohė qė teknologjia, bashkė me mendjen e njerėzve kanė avancuar dhe tashmė, shumė shėrbime, ashtu si seksi me pagesė, nuk ka nevojė tė rrinė mė nėpėr trotuare, sikur tė ishin fruta e perime.

"Bianka": Prostituoj qė tė bėj lekėt pėr tė nxjerrė motrėn nga burgu
Njė person nė ditė mesatarja, nga mė tė thjeshtėt deri te politikanėt, janė klientėt e 22-vjeēares Bianka. Gjatė bisedės me Gazetėn, ajo ka treguar se e bėn kėtė punė pėr tė nxjerrė motrėn nga burgu, pėr tė cilėn, njė avokat italian i ka kėrkuar 40 mijė euro.
Sa kohė keni qė bėni prostitutėn?
Kam 2 muaj.
Si e fillove?
Nga halli, e detyruar nga halli.
Pse, ke tutor qė tė detyron me forcė?
Jo, por ashtu kam njė problem familjar.
Ēfarė problemi?
Motrėn time e kanė arrestuar nė Itali. Ishte nė makinė me tė dashurin dhe i ndaluan. Nė makinėn e atij policia gjeti drogė dhe i kanė arrestuar.
Ē'lidhje ka kjo me prostituimin tėnd?
Ka lidhje. Familja nuk do ta shohė mė motrėn time dhe ajo mė shkruan letra mua, nė tė cilat mė thotė se do vrasė veten nėse nuk del nga burgu. Avokati i ka kėrkuar 40 mijė euro. Ajo dhe as unė nuk kemi ku t'i gjejmė. Prandaj po prostituoj, qė tė bėj lekėt e saj.
Sa lekė ke bėrė deri tani?
Shtatė mijė euro, mė duhen edhe 33 mijė.
Po pasi t'i bėsh kėto para?
Do ta lė kėtė punė.
Ke frikė se do tė zbulohesh?
Nė fakt trembem. Njė shoku im i ngushtė e ka marrė vesh dhe mė ka bėrė namin, por do mundohem tė ruhem. Mė duhet ta nxjerr motrėn nga burgu. (Qan, ose tė paktėn bėn sikur derdh lot).
Tė gjithė klientėt nė internet i gjen?
Shumicėn po. Njė pjesė m'i gjen dhe njė grua, ėshtė rreth 40 vjeēe dhe unė i jap 20 euro pėr ēdo klient.
Me sa vetė shkon nė ditė?
Mesatarisht me njė. Ka raste edhe dy e tre.
I pėrzgjedh?
Me tė martuar nuk shkoj zakonisht, por edhe ndodh.
I mban mend si emra?
Nuk i pyes pėr emrat dhe as nuk dua t'i njoh. Di qė kam shkuar edhe me politikanė, kėta i njoh. Madje, njėri mė ka dhėnė 400 euro pėr njė orė.
Mund tė mė thuash ndonjė?
Jo, ėshtė me rrezik pėr mua.
Po nga familja s'ke frikė?
Nėse e marrin vesh mė vrasin. Besoj se pėr njė vit do i bėj lekėt e motrės dhe do e lė kėtė zanat. Unė kam njė punė, jam menaxhere diku dhe paguhem mirė, por po sakrifikoj pėr motrėn.


(Mediat Shqiptare )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 141
Age : 30
Location : Albania
Meryra Jetes : Mix ,DJ
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: "Seks me pagese", tashmė pėrmes internetit   Sat Jun 07, 2008 11:51 am

ēfare behet keshtu................bobobobobobob...pike e zeze....

_________________
Spirit--Of--Albania
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mirc.albanianforum.net
 
"Seks me pagese", tashmė pėrmes internetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Me Pran NJeri-Tjetrit :: INFORMACIONE nga me te ndryshmet-
Kėrce tek: