Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregulloja Ju Lutem Lexojeni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EN[d]RY
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Location : Greece
Meryra Jetes : Pall Ariu Jet Qefliu
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Rregulloja Ju Lutem Lexojeni   Sat Jun 07, 2008 11:42 am

- Daljet nga tema ( postimi fshihet pa diskutim)
- Ofendimet-sharjet te ēfardo lloji qofshin ato
- Shkronjat kapitale ( perveq titujve te temave)
- Propaganda fetare
- Propaganda anti-shqiptare
- Chit-chat
- Rreklamat-linqet (sidomos nga yutube sepse ngarkojne shume forumin) perveq atyre partners
- Ofendimet pėr stafin dhe anetaret
- Fotografi pornografike dhe material pornografik
- Kategorikisht ndalohen copy paste e shkrimeve nga forumet dhe web faqet tjera e sidomos te atyre qe jan copyright

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Per te qene nje anetar i forumit tone duhet te keni parasysh keto rregulla

01. Fjalet banale, ofendimet dhe ato orale (fyerjet) nuk lejohen...(nje veprim i tille i perseritur disa here mund te rezultoje ne ndalimin e hyrjes ne forum). Per tu shprehur me lirshem ju jepet mundesia te bisedoni ne forumin: Bised e Lirė

02. Informacioni i dhene brenda ne forum i perket forumit dhe cdo anetar ka pergjegjesi mbi cka shkruhet nen emrin e tij ne forum.

03. Ndalohet rreptesisht postimi i nje teme te re ne menyr jo te plot si : e di

04. Mbas rregistrimit nuk do te keni me mundesine qe te ndryshoni emrin tuaj, prandaj zgjidhni nje emer qe mund ta mbani pergjithmone ose per nje kohe te gjate.

05. Moderatoret dhe Adminat kane te drejte qe te fshijne apo editojne mesazhet qe kane tipare kercenuese, sharese apo ofenduese.

06. Emri qe ju do te zgjidhni per tu rregjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale banale, ose qe shkaktojne tension, gjithashtu dhe fjale te tjera te cilat mund te krijojne keqkuptime si: administrator, moderator, supermoderator. Ne rast te tille emri do tju ndryshohet ose te fshihet.

07. Gjuha zyrtare ne forum eshte Shqipja,Anglishtja dhe Gjermanishtja mund te perdoren pjeserisht. Brenda forumit do te kete disa tema te vecanta ku ju mund te shpreheni ne keto dy gjuhe. Gjuhe te tjera nuk lejohen. Gjithashtu dialektet e tepruara jane te pamirepritura pasi krijojne veshtiresi midis anetareve te forumit.

08. Rreklamat e gjera dhe te paautorizuara ne forum jane te ndaluara. Dicka e tille do te rezultoje ne fshirjen ose editimin e mesazhit.Ose mundeni te postoni ne:Rrekllamoni WebFaqen Tuaj Kėtu

09. Anetaret duhet ti permbahen temave ku ato postojne. Ne rast te kundert postimet e tyre do te editohen ose do te fshihen.

10. Forumi do te perdori cookies qe te ruaje informacionin ne komjuterin tuaj, dhe sa here te futeni ne forum te jeni te identifikuar. Ne rast se jeni identifikuar ne nje kompjuter tjeter, atehere mos harroni te beni dalje te emrit para se te largoheni, pasi persona te tjere mund te postojne nen emrin tend.

11. Eshte e ndaluar qe mesazheve ti bashkangjiten figura, madhesia e te cilave do te prishi pamjen e forumit.

12. Firma juaj (ne profil) nuk duhet te permbaje fjale ofenduese, sharese.

13. Pjesemarrja ne chatin e forumit tone kerkon nje sjellje serioze te anetareve, ku fyerjet personale, ofendimet dhe sherret e perseritura mund te rrezultojne ne paraljmerim dhe perjashtim nga forumi.


Rregjistrimi ne forum, do te thote se keni pranuar ēdo rregull te mesiperm, prandaj nje veprim i tille kerkon nje pjesemarrje sa me dinjitoze.

ST@ffi mIRC-Team
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rregulloja Ju Lutem Lexojeni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Prezantime | Ankesa | Rregullat :: Rregullorja-
Kėrce tek: