Vizitoni Faqen WwW.mIRC-Team.InFO
 
ForumForum  PortaliPortali  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfar mendimi keni per Camet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EN[d]RY
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 79
Location : Greece
Meryra Jetes : Pall Ariu Jet Qefliu
Registration date : 07/06/2008

MesazhTitulli: Cfar mendimi keni per Camet   Sat Jun 07, 2008 11:38 am

mund te jepni pershtypjet tuaj per krahinen
e ?ameris . dhe si u duket mundsia e kalimit nga greqia qe seshte tok greke ne ate shqiptare.
?ameria ofron turizem , arikologji , pasuri natyrore , dhe ate kulturore. un nuk e zgjat me shum
sepse dua te di mendimet tuaja, jeni te lutur ta provvoni te jepni pergjigjet tuaja , dhe sepse
mund te jen te embela , o te hidhura. flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cfar mendimi keni per Camet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
..:WwW.mIRC-Team.InFO:.. :: Shqiptaret Rreth Globit :: Cameria-
Kėrce tek: